Cennik:

Twój dach potrzebuje natychmiastowej i ekspresowej naprawy? Zgłoś się do nas, a my sprawnie i fachowo zajmiemy się przywróceniem dachu twojego domu do suchego oraz szczelnego stanu.

Jako profesjonalna ekipa dekarska zajmujemy się od lat kryciem dachów oraz ich naprawą, stawiając czoła każdemu, nawet najmniejszemu przeciekowi.

Nasza brygada jest w stanie kryć nawet najbardziej wymyślne dachy, zarówno w kształcie łuków, jak i kopuły. Cenę ustalamy indywidualnie po spotkaniu z klientem oraz obejrzeniu formy dachu.

Można się z nami skontaktować również telefonicznie, by umówić się na dogodny termin zrealizowania dachu, jego pokrycia bądź naprawy. Ostateczną cenę zlecenia podajemy jednak dopiero po spotkaniu z klientem, gdyż każdy dach jest inny, trudno jest więc wycenę przeprowadzić przez telefon.

Poniżej znajdą Państwo przykładowe ceny wykonywanych przez nas usług.

Zajmujemy się między innymi kryciem dachów w technologii podwójnego rąbka stojącego (ceny już od 80zł/m2), przykrywamy również dachy blachą miedzianą (ceny od 80zł/m2), blachą tytanowo – ocynkowaną (od 80zł/m2) oraz blachą aluminiową.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z pojawiających się coraz to nowszych rozwiązań w dziedzinie dekarstwa, dlatego oferujemy również krycie dachów łupkiem kamiennym (ceny od 150zł/m2) oraz imitacją łupka z kamienia (m.in. struktonitem, ceny od 120zł/m2).

Nasza dekarska brygada ponadto wykonuje pokrycia dachowe blacho dachówką (ceny od 35zł/m2), membraną EPDM, PVC, TPO (18zł/m2), poliwęglanem (30zł/m2), papą termozgrzewalną (19zł/m2) oraz gontami bitumicznymi (50zł/m2).

Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszą ekipą. Oferujemy szybką oraz profesjonalną pomoc, zarówno przy kryciu dachów, jak i przy ich naprawach. Na indywidualne życzenia klientów zamawiamy również materiały, oferowane przez producentów na naszym krajowym rynku.


© copyright 2012 Naprawa dachów
Projekt i realizacja: Projektowanie stron internetowych
serwis zmywarek poznań